Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background

HAKKIMIZDA


   
Uras Group, Elektrik Proje, Taahhüt konusunda hizmet vermek, yenilenebilir enerji ve otomasyon konusunda çözümler sunmak, Mühendislik proje ve uygulama, müteahhitlik, mağaza renovasyon, ticari tesisler ve konut alanlarında hizmetler sunmak amacıyla 2017 yılında kurulmuştur.
Yılların deneyimine sahip, alanında uzman teknik kadrosuyla elektrik taahhüt sektöründe ekip çalışması, iş güvenliği ve işçi sağlığı, kalite ve zaman eğrisini en güzel biçimde kullanmasına ve bunların neticesinde elde ettiği deneyimi açıklık politikası haline getirerek, çalıştığı kuruluşlarla paylaşmasına borçludur. Bu başarının arkasındaki en büyük destek ise, verilen hizmetin ve yapılan işlerin sürekli arkasında durmasındadır.
Hemen hemen her gün yeni marka, ürün ve firmaların girdiği hacmi her geçen gün biraz daha genişleyen bir sektördeyiz sektörümüzü daha iyi analiz edip yaşama uyarlaya bilen işverenlerimizin taleplerini doğruluk ilkesi ile doğru sonuçlara ulaştıran hayat ve iş deneyimlerini profesyonellikle bağdaştırabilen seçkin, deneyimli, güleryüzlü, aktif, dinamik ve haftanın 7 günü 24 saat çalışan ve çalışabilme azmine sahip teknik kadro, ekip ve elemanlarımızla farklı bir firmayız.

                                                                                                                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

©2018 - URAS GROUP İNŞ.TAAH.SAN. VE TİC.. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi