KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı URAS GROUP İNŞ.TAAH.SAN. VE TİC.´ya (Bu metinde "URAS GROUP İNŞ.TAAH.SAN. VE TİC." olarak kullanılacaktır) aittir.

URAS GROUP İNŞ.TAAH.SAN. VE TİC. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, URAS GROUP İNŞ.TAAH.SAN. VE TİC. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı URAS GROUP İNŞ.TAAH.SAN. VE TİC. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini urasgroup.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. urasgroup.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

URAS GROUP İNŞ.TAAH.SAN. VE TİC. internet sitesini ziyaret eden ve URAS GROUP İNŞ.TAAH.SAN. VE TİC. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2018 - URAS GROUP İNŞ.TAAH.SAN. VE TİC.. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi